Spouštíme kampaň na Hithit. Přispět můžete i Vy

Spouštíme kampaň na Hithit. Přispět můžete i Vy

Možná víte, možná ne, že jsme v NORA natočili dokument o dvou romských ženách, v rámci kterého jsme chtěli mimo jiné ukázat, že tyto ženy řeší stejné problémy jako jakékoliv ostatní ženy. Zároveň jsme chtěli najít někoho, kdo by byl příkladem pro ostatní, což podle nás, aktérky našeho dokumentu v mnoha ohledech jsou.

Protože potřebujeme dofinancovat střih a postprodukci, rozhodli jsme se jít s kůží na trh a odstartovat crowdfundingovou kampaň na HitHit.
Pokud se vám líbí, co děláme, chtěli bychom Vás poprosit o podporu. Budeme vděční, pokud nám pomůžete šířit odkaz na projekt nebo přispějete. 

Aktualizace: Srdečně děkujeme všem, kdo nám poslali svoji podporu v podobě příspěvku. Bohužel se nám nepodařilo cílovou částku vybrat, a tak jsme všechny peníze zase vrátili. Pokud byste i přesto chtěli náš dokument podpořit, můžete nám poslat libovolný finanční dar na účet: 2400806360/2010 (FIO banka, a. s.). Rádi Vám vydáme darovací smlouvu. 

 

Odeslat odkaz

Odešlete známým odkaz na tuto stránku (http://www.gendernora.cz/aktualita/218-spoustime-kampan-na-hithit-prispet-muzete-i-vy) e-mailem.

Prosím, vyplňte Váš e-mail, jméno a e-mail na který zaslat odkaz.